MüşteriHizmetleri: (0232) 897 60 88

En Yeniler

Ürün Karşılaştır (0)
ACIBADEM SABUNU

5,40 TL KDV hariç: 5,00 TL

ACIBADEM SABUNU

Badem nedir? Badem daha çok Türkiye, İran, Suudi Arabistan, Lübnan, Suriye, Ürdün ve İsrail gibi ılıman iklimlerin olduğu ülkelerde yetişir. Tatlı ve acı badem olarak ikiye ayrılır. Acı badem badem yağı, yemeklere lezzet katmak için kullanılmaktadır..

ALEO VERA SABUNU

5,00 TL KDV hariç: 5,00 TL

ALEO VERA SABUNU

100gr ALEO VERA SABUNUHem kadın hem de erkekler için saçlar oldukça önemli bir yere sahiptir. Çünkü saçlar, dış görünüşün en dikkat çeken ve en çok önemsenen parçasıdır. Saç üzerindeki etkileri göze alındığında Aloe Vera, herkesin tercihleri arasına ..

ARDIÇ SABUNU

5,00 TL KDV hariç: 5,00 TL

ARDIÇ SABUNU

ARDIÇ SABUNUHemen hemen her derde deva olan ardıç katranı sabunu muhakkak herkes tarafından kullanılması gereken şifalı bir sabundur.Geçmiş yıllarda özellikle Anadolu’da çok fazla kullanılmaya tercih edilen ardıç katranı sabunu cilde çok büyük faydal..

ARGAN SABUNU

5,00 TL KDV hariç: 5,00 TL

ARGAN SABUNU

100gr ARGAN SABUNUArgan yağlı sabun saç ve cilt için kullanılabilecek en iyi doğal ürünlerden biridir. Argan yağının cilt sağlığı için olumlu yanıtlar verdiği görülmüş ve kolay kullanım için sabunu üretilmiştir. Argan yağlı sabun başta saç dökül..

BİBERİYE SABUNU

5,00 TL KDV hariç: 5,00 TL

BİBERİYE SABUNU

BİBERİYE SABUNUAkdeniz çevresinde yetişen ve daima yeşil kalmasıyla bilinen biberiye, hem sağlık alanında hem de kozmetik sektöründe nimetlerinden bolca faydalanılan bir bitki. Biberiye çiçeklerinden şurup yapıldığı gibi, esansı ile kolonya, yaprakla..

BITTIM SABUNU

5,00 TL KDV hariç: 5,00 TL

BITTIM SABUNU

BITTIM SABUNU NEDİR?Bıttım sabunu, “bıttım” adı verilen ufak kahverengi kabuklu yabani fıstık bitkisinin yağı ile “çitlembik” olarak da bilinen menengiç ağacının yağından yapılan faydası bol doğal bir sabun çeşididir. Egzama, mantar ve kepek gibi cil..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)