MüşteriHizmetleri: (0232) 897 60 88

PAPATYA SABUNU

  • 5,00 TL
  • KDV hariç: 5,00 TL

PAPATYA SABUNUOldukça yaygın olarak kullanılan doğal ve bitkisel bir sabundur. Papatya sabunu kullanıldığı sırada etrafa yaymış olduğu o papatya kokusu oldukça cazip gelmektedir. Bu yüzden kadınların vazgeçilmez olarak gördüğü doğal sabunlardan bir tanedir. Papatya sabununun kullanımından hemen sonra hem ortama vermiş olduğu koku uzun sürer, hem de ciltteki kokusu uzun sürmektedir.Doğal ..

Etiketler: SABUN

PAPATYA SABUNU

Oldukça yaygın olarak kullanılan doğal ve bitkisel bir sabundur. Papatya sabunu kullanıldığı sırada etrafa yaymış olduğu o papatya kokusu oldukça cazip gelmektedir. Bu yüzden kadınların vazgeçilmez olarak gördüğü doğal sabunlardan bir tanedir. Papatya sabununun kullanımından hemen sonra hem ortama vermiş olduğu koku uzun sürer, hem de ciltteki kokusu uzun sürmektedir.

Doğal ve bitkisel sabunlardan bir tanesidir. Papatya sabununun yapımı sırasında hiçbir kimyasal madde kullanılmaması da bu sabununun tercih edilmesini sağlar. Aynı zamanda içerisinde kimyasal maddelerin kullanılmaması cilt hastalıklarına da iyi gelmektedir. Birçok cilt hastalığına düzenli olarak kullanıldığında fayda sağlar. Günümüzde kullanılan duş jelleri, şampuanlar, diğer bitkisel olmayan sabunlarda aşırı miktarda yabancı madde ve kimyasal maddelerin bulunması belki dışarıdan fark edilmesi de oldukça zararı vardır.

Papatya sabununu kullandığınız zaman sizler de diğer sabun ve şampuanlardan farklı olduğunu göreceksiniz. Papatya sabununun içerisinde özel olarak papatya yağı bulunur. Bu papatya yağı sizin vücudunuzdaki birçok olumsuz hastalıklardan korunmanıza ve iyileşmesine yardımcı olur. Papatya sabununu çocuklar içinde kullanabilirsiniz. Papatya sabunu düzenli olarak kullandığınız zaman faydalarını göreceksiniz.

Papatyanın sakinleştirici özelliği vardır. İnsanlarda rahatlatmaya ve sakinleşmeye yardımcı olur. Papatya sabununu düzenli olarak kullandığınız zaman faydasını göreceksiniz. Özellikle cildin yavaş yavaş dinlenerek rahatlamasına ve dinlenmesine yardımcı olur. Papatya sabunu yoğun işlerde çalışanlar için çok iyi gelir. Duşta kullandığınız zaman duş sonrasında rastlamanıza yardımcı olur.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi